Gracjana-Pawlak
 
Jestem Wolnością. Miłością. Zmianą.
Jestem zanurzona w naturze, mieszkam nad jeziorem w lubuskiej wsi, mam trzy psy i kota, jeżdżę konno, pływam, biegam, latam. Żyję pełnią. Tworzę dla czystej radości. Pracuję dla przyjemności. Służę wszystkimi swoimi zasobami.
 
Przeprowadzam transformacje świadomości dla klientów indywidualnych i organizacji biznesowych. Integruję wiedzę i kilkunastoletnie doświadczenie w praktykowaniu psychoterapii Gestalt z fizyką kwantową, psychobiologią oraz pracą wielu mądrych ludzi takich jak np. David Hawkins czy Frederic Laloux, jak również z filozofiami Wschodu i osobistym doświadczeniem w rozwoju mojej własnej świadomości. Wszystko to razem daje unikalny i niezwykle efektywny styl pracy, który zgodnie ze standardami europejskimi regularnie superwizuję. 
 
Doświadczenie zawodowe: 5 lat wolontariatów w czasie pierwszych studiów (zakłady karne, ośrodki dziecięce i młodzieżowe), ponad rok na etacie uczelnianym, staż kliniczny w szpitalu psychiatrycznym, od 2009 roku działalność gospodarcza (kilkanaście tysięcy godzin psychoterapii indywidualnych i grupowych, consultingów dla firm oraz szkoleń i treningów na zlecenie), od 2020 własna fundacja i spółka. Zbudowałam kilka zespołów, stworzyłam i zrealizowałam kilkadziesiąt projektów społecznych i biznesowych.
 
Jestem wizjonerem, liderem, przedsiębiorcą społecznym i przedsiębiorcą.
 
Wykształcenie: wiele lat nauki zwieńczonych kilkoma międzynarodowymi certyfikatami. Uczę się nadal.