Superwizja

Jeśli moje kompetencje, doświadczenie zawodowe i styl pracy postrzegasz jako mogące posłużyć Tobie jako wsparcie i inspiracja w wykonywanej przez Ciebie pracy, to skorzystaj z:

superwizji indywidualnej online

superwizji grupowej na żywo w centralnej i zachodniej Polsce lub online – liczebność grupy od 3 do 8 osób, po 45 minut na osobę

superwizji zespołu na żywo w centralnej i zachodniej Polsce lub online – dla kadry związanej z jedną organizacją, liczebność od 3 do 12 osób

Częstotliwość, czas trwania sesji i cena – do uzgodnienia.

Kogo superwizuję:

– psychoterapeutów pracujących z dorosłymi, z grupami, z organizacjami

– pedagogów i psychologów pracujących w instytucjach pomocowych

– lekarzy i innych pomagaczy

– przedsiębiorców indywidualnych

– zarządy spółek

– liderów zespołów oraz zespoły w dowolnej branży

Celem superwizji jest przyjrzenie się praktykom, jakie stosujesz w swojej pracy z ludźmi, poszerzenie Twojej świadomości, skonsultowanie i poszukanie rozwiązań dla trudności, jakie napotykasz. Superwizja służy Twojemu wsparciu, rozwijaniu Twoich kompetencji oraz dobrostanowi Twojego klienta lub pracownika (zespołu).

Zadzwoń i umów się: tel. +48 607 349 941

Warsztat dla psychoterapeutów pt.
“Duchowość w psychoterapii”

To 20 godzin weekendowych zajęć, na których poznasz drogę rozwoju świadomości człowieka w oparciu o cykl Zinkera, mapę poziomów świadomości Dawida Hawkinsa oraz filozofię tao. Pomoże Ci ona umieścić różnego rodzaju zaburzenia na poszczególnych etapach ewolucji ego, a następnie w ćwiczeniach warsztatowych uzyskasz i przetrenujesz konkretne praktyki do pracy z klientem psychoterapii, jak również do samodzielnego poszerzania własnej świadomości.

“Duchowość w psychoterapii” jest moim osobistym, autorskim ujęciem integrującym koncepcje naukowe z filozofiami duchowymi i doświadczeniem własnych transformacji świadomości. Wypełnia niszę edukacyjną w zawodzie psychologa, psychoterapeuty. Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o udziale, które stanowi potwierdzenie doskonalenia zawodowego potrzebnego dla uzyskania lub utrzymania certyfikatu.

Rozpoczęcie zajęć w piątek godz. 15.00, zakończenie w niedzielę godz. 13.00. Szczegóły i zapisy wkrótce.

Psychoterapia szkoleniowa

Jeśli jesteś psychoterapeutą w trakcie 4-letniego szkolenia w nurcie Gestalt, możesz skorzystać z psychoterapii indywidualnej, stanowiącej element Twojego stawania się profesjonalnym psychoterapeutą.

Sesje raz w tygodniu na żywo w okolicach Środy Wlkp., online lub hybrydowo. Cena do uzgodnienia.

Zadzwoń i umów się: tel. +48 607 349 941