Odosobnienie

Chcesz wyrwać się ze swojej codziennej rzeczywistości do prawdziwego raju? 

Zapraszam do pobytu w moim domu, w moim osobistym Niebie. 

Dom Mocy jest w regionie Murcji, na przepięknym wybrzeżu Morza Śródziemnego, tuż przy zejściu na niewielką, piaszczystą plażę. Woda tu ma kolor szmaragdowy, jest krystalicznie czysta i pełna kolorowych kamieni. Do najbliższego miasta, Águilas, jest kilka kilometrów, a więc jest to miejsce pełne spokoju, szumu morskich fal i czystego powietrza o zapachu kwiatów, które już po kilku głębokich oddechach zaczyna wypełniać wszystkie komórki ciała.

Skały, wyrzeźbione przez fale i czas, zapraszają do wielogodzinnych medytacji, wypłukiwania umysłu ze wszystkich śmieci, i obserwacji bezkresu błękitnego nieba, mew i statków.

Pływanie w morzu i leżakowanie na gorącym piasku sprzyja całkowitemu odprężeniu ciała i ducha. 

Spacery po okolicy dostarczają mnóstwa zachwytu, ekscytacji i całkowicie nowej perspektywy na dotychczasowe życie i jego problemy. 

W miasteczku Águilas można nieco odpocząć od izolacji i poleżeć na ogromnej plaży, popływać wynajętą łodzią, pospacerować po promenadzie wzdłuż wybrzeża czy też posiedzieć w restauracji na rynku, gdzie rosną ponad-stu-letnie fikusy i stacjonują białe gołębie. 

Uspokajający szum morza towarzyszy zasypianiu pod gołym niebem, które usłane jest miliardem dobrze widocznych gwiazd. 

Na terenie Domu Mocy znajduje się Drzewo Odpowiedzi. 

Siadasz pod nim i zadajesz mu pytanie, które aktualnie jest Twoją życiową zagwozdką.

I siedzisz tak długo, aż… usłyszysz odpowiedź.

Gwarantuję Ci, że ona przyjdzie.

A gdyby tak się zdarzyło, że drzewo jednak będzie milczało, wtedy usiądę tam obok Ciebie i poszukamy tej odpowiedzi razem.

Sam dom ma długą historię i do tej pory był głównie eksploatowany, nikt w niego nie inwestował. Mimo to jego potencjał jest ogromny, nawet teraz, przy tych wszystkich zniszczeniach przez czas, sól i pył. Położenie i cała natura wokół wynagradzają brak luksusów w murach. Zresztą, nie chodzi tu zupełnie o cywilizacyjne luksusy, tylko właśnie o odcięcie się od cywilizacji na jakiś czas. Dom ma swoją duszę i swoją moc, płynącą zarówno z niezwykłej lokalizacji, jak też z jego historii, i poczujesz ją, gdy tylko przekroczysz jego próg. Mnie ciary przeszły po plecach na sam widok ogłoszenia o wynajmie tego domu, i nie opuszczają mojego ciała, gdy pozwalam mu mnie objąć…  

W domu jest oddzielne 2-pokojowe mieszkanie z 5 łóżkami i łazienką. Jest wszystko, czego potrzeba.

Informacje organizacyjne dla odosobnień grupowych:

  • 3-5 miejsc;
  • cały dzień spędzasz sam, sama ze sobą, natomiast posiłki przygotowujemy i spożywamy wspólnie, dzieląc się kosztami i zadaniami w tym zakresie. Wieczory do wyboru – indywidualnie lub również wspólnie na milczących kręgach czy inspirujących rozmowach. Noclegi – w warunkach materacowych, jest 5 łóżek w 2-pokojowym oddzielnym mieszkaniu z łazienką albo też możesz spać na dworze. Możesz też przenieść materac całkowicie na zewnątrz i spać na plaży lub na skale, aby w pełni pozwolić naturze przeniknąć Twoje ciało i ducha;
  • należy zabrać ze sobą prześcieradło i śpiwór do spania (do dyspozycji są tylko materace – 5 sztuk w 2-pokojowym oddzielnym mieszkaniu ze wspólną łazienką, można też wynieść materace na dwór, nawet na plażę lub skałę) oraz to, co chroni przed nadmiarem słońca;
  • warto mieć swoje ubezpieczenie od NNW;
  • spożywanie alkoholu i jakichkolwiek innych środków psychoaktywnych w ciągu całego pobytu jest niedozwolone;
  • rezerwacją miejsca jest dokonanie opłaty przynależnej do danego terminu.

Najbliższe terminy odosobnień grupowych:

  • 22 – 26 maja 2024 (5 dni pobytu) – opłata rezerwacyjna: 1.000 zł
  • 10 – 20 lipca 2024 (11 dni pobytu) – opłata rezerwacyjna: 2.000 zł

Najbliższe lotnisko jest w Alicante, a stamtąd niecałe dwie godziny autostradą do tej przystani. Zachęcam Cię jednak do przybycia tutaj niekoniecznie najłatwiejszym środkiem transportu. Twoja podróż do tego miejsca będzie już ważnym spotkaniem z samym sobą, przygotowującym Ciebie do pobytu w przestrzeni, która przyniesie Ci głębokie wglądy i wewnętrzną przemianę. 

Istnieje możliwość odbycia odosobnienia również indywidualnie.

Zapisz się na rozmowę wstępną ze mną, żeby ustalić szczegóły Twojego pobytu: