Album z kolędami

W okresie świąt Bożego Narodzenia bardzo lubię kolędowanie i nagrałam 9 pięknych, znanych mniej i bardziej, kolęd, w raczej tradycyjnych aranżacjach do cyfrowych dźwięków pianina, harfy, fletu, organów i kontrabasu. 

Pierwsza z kolęd jest dostępna bezpłatnie w serwisie YT, a pozostałe są do zakupienia w postaci plików mp3 w sklepie mojej Fundacji. Oczywiście dochód z ich sprzedaży w całości będzie przeznaczony na działalność statutową Fundacji.

Będę zaszczycona, jeśli wybierzesz moje śpiewne towarzyszenie Ci podczas wigilijnej kolacji i później podczas świąt. Może ono stanowić również doskonały prezent dla bliskich Ci osób.

 

 

I Koncert charytatywny w Warszawie – 8.10.2021

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego zorganizowałam razem z Andrzejem Domiańskim swój pierwszy mały koncert charytatywny w Miejskim Centrum Rozrywki Hula Kula w Warszawie. Podczas wieczoru networkingowego dla kilkudziesięciu przedsiębiorców z całej Polski wygłosiłam wykład, a następnie zaśpiewałam kilka piosenek na żywo. Atmosfera była cudowna, mnóstwo serdecznych relacji zostało nawiązanych, a ja poczułam się na tej scenie jak ryba w wodzie, więc oficjalnie rozpoczęłam swoją przygodę z organizacją koncertów połączonych z wykładami z zakresu rozwoju samoświadomości. Cegiełki od uczestników w wysokości 950 zł powędrowały na konto Fundacji i zasiliły finansowanie psychoterapii w całej Polsce! Serdecznie dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w to wydarzenie 🙂

W czasach liceum przez całe 4 lata chodziłam na lekcje śpiewu, które uwielbiałam, ale w tamtych czasach śpiewanie publiczne kosztowało mnie zbyt wiele stresu i lęku przed oceną. Zarzuciłam więc śpiewanie na prawie 20 lat! Jednym z licznych efektów moich własnych transformacji świadomości jest to, że nie boję się już publicznie pokazywać światu tego, kim naprawdę jestem. Przełożyło się to na odwagę do śpiewania, tak jak potrafię, dla coraz większych publiczności. No więc śpiewam, bo lubię, z czystej pasji i wyłącznie dla swojej i Twojej przyjemności, a kiedy uruchamiam przy okazji przepływ finansowy, to całkowity dochód z moich koncertów i sprzedaży nagranych utworów przeznaczam na działalność swojej fundacji. A więc, słuchając muzyki w moim wykonaniu wspierasz razem ze mną zdrowie psychiczne młodego pokolenia w całej Polsce! Póki co są to głównie covery, ale jestem pewna, że za jakiś czas przypłyną do mnie również własne dźwięki i słowa.