Album z kolędami

W okresie świąt Bożego Narodzenia bardzo lubię kolędowanie i postanowiłam nagrać 10 pięknych, znanych mniej i bardziej, kolęd, w raczej tradycyjnych aranżacjach do dźwięków pianina, harfy i kontrabasu. 

Premiera zaplanowana jest na 6 grudnia 2021.

Pierwsza z kolęd będzie dostępna bezpłatnie w serwisie YT, a pozostałe będą do zakupienia w postaci plików mp3 w sklepie mojej Fundacji. Oczywiście dochód z ich sprzedaży w całości będzie przeznaczony na działalność statutową Fundacji.

Będę zaszczycona, jeśli wybierzesz moje śpiewne towarzyszenie Ci podczas wigilijnej kolacji i później podczas świąt. Może ono stanowić również doskonały prezent dla bliskich Ci osób.

I Koncert charytatywny w Warszawie – 8.10.2021 – relacja

Podczas wieczoru networkingowego dla kilkudziesięciu przedsiębiorców z całej Polski wygłosiłam wykład, a następnie zaśpiewałam kilka piosenek na żywo. Atmosfera była cudowna, mnóstwo serdecznych relacji zostało nawiązanych, a ja poczułam się na tej scenie jak ryba w wodzie, więc oficjalnie rozpoczęłam swoją przygodę z organizacją koncertów połączonych z wykładami z zakresu rozwoju samoświadomości. Cegiełki od uczestników powędrowały na konto Fundacji i zasiliły finansowanie psychoterapii w całej Polsce! Serdecznie dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w to wydarzenie 🙂

I Koncert charytatywny – 8.10.2021 – zaproszenie

Pierwszy mój koncert odbędzie się 8 października 2021 w Miejskim Centrum Rozrywki Hula Kula w Warszawie. Wieczór networkingowy dla przedsiębiorców i nie tylko zostanie połączony ze świętowaniem Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego. Rozpocznę ten event wykładem o transformacjach świadomości w obszarze finansów i w dalszej części wieczoru zaśpiewam kilka znanych piosenek dla Fundacji.

Bilety do zakupienia tutaj. Serdecznie zapraszam!

W czasach liceum przez całe 4 lata chodziłam na lekcje śpiewu, które uwielbiałam, ale w tamtych czasach śpiewanie publiczne kosztowało mnie zbyt wiele stresu i lęku przed oceną. Zarzuciłam więc śpiewanie na prawie 20 lat! Jednym z licznych efektów moich własnych transformacji świadomości jest to, że nie boję się już publicznie pokazywać światu tego, kim naprawdę jestem. Przełożyło się to na odwagę do śpiewania, tak jak potrafię, dla coraz większych publiczności. No więc śpiewam, bo lubię, z czystej pasji i wyłącznie dla swojej i Twojej przyjemności, a kiedy uruchamiam przy okazji przepływ finansowy, to całkowity dochód z moich koncertów i sprzedaży nagranych utworów przeznaczam na działalność swojej fundacji. A więc, słuchając muzyki w moim wykonaniu wspierasz razem ze mną zdrowie psychiczne młodego pokolenia w całej Polsce! Póki co są to głównie covery, ale jestem pewna, że za jakiś czas przypłyną do mnie również własne dźwięki i słowa.