Superwizja

Celem superwizji jest przyjrzenie się praktykom, jakie stosujesz w swojej pracy z ludźmi, poszerzenie Twojej świadomości, skonsultowanie i poszukanie rozwiązań dla trudności, jakie napotykasz.

Superwizja służy Twojemu wsparciu, rozwijaniu Twoich kompetencji oraz dobrostanowi Twojego klienta lub pracownika (zespołu).

Jeśli moje kompetencje, doświadczenie zawodowe i styl pracy postrzegasz jako mogące posłużyć Tobie jako wsparcie i inspiracja w wykonywanej przez Ciebie pracy, to skorzystaj z:

  • superwizji indywidualnej 
  • superwizji grupowej
  • superwizji zespołu/zarządu 

Częstotliwość, czas trwania sesji, cena i inne szczegóły współpracy – do uzgodnienia. 

Kogo superwizuję:

  • przedsiębiorców indywidualnych
  • zarządy spółek
  • liderów zespołów oraz zespoły w dowolnej branży
  • psychoterapeutów pracujących z dorosłymi, z grupami, z organizacjami
  • pedagogów i psychologów pracujących w instytucjach pomocowych
  • lekarzy i innych pomagaczy

 

 

 

Wsparcie Twojej organizacji

Jeśli prowadzisz firmę, to zapraszam Cię do wspólnego pochylenia się nad tym, jak to robisz, gdyż jest to ogromny obszar życia służący również rozwojowi Twojej świadomości. Pomogę Ci uświadomić sobie to, czego nie wiesz o sobie i swoim stylu przywództwa. Odkryjesz, w jaki sposób generujesz sytuacje w firmie, które są niekorzystne i sabotują rozwój. Dzięki poszerzeniu samoświadomości więcej rozwiązań pojawi się w sposób naturalny, a Ty poczujesz więcej swobody, wolności, zaufania i mocy. Docenisz odpoczynek, czas wolny i nabierzesz spokoju wewnętrznego. Uwolnisz to, co blokuje komunikację i swobodny przepływ energii w Twojej firmie, w tym pieniędzy. Transformujesz razem z zespołem Waszą świadomość być może nawet do turkusowego paradygmatu zarządzania. 

Proces naszej współpracy może przebiegać bardzo różnie, zależy to od indywidualnych potrzeb. Czasem wystarczy kilka interwencyjnych sesji, żeby organizacja mogła przekroczyć swój kryzys i przejść do następnej fazy rozwojowej. W innym przypadku konieczny może być wielomiesięczny, a nawet kilkuletni proces, w ramach którego zostaną obejrzane i rozwiązane różne problemy. Zazwyczaj jest on niezwykle transformujący dla osób zaangażowanych we współpracę i z czasem w sposób naturalny prowadzi do funkcjonowania na wyższych, wolnościowych poziomach świadomości. 

 

Umów się ze mną na rozmowę wstępną i sprawdź, czy w Twoim przypadku ta usługa jest najbardziej optymalna. Inwestycja w naszą współpracę zostanie określona indywidualnie, będzie zależała od potrzeb, wielkości i struktury Twojego przedsiębiorstwa.

Najwięcej doświadczeń mam z firmami rodzinnymi, mikro- i małymi przedsiębiorstwami. Tutaj też czuję się najbardziej kompetentna ze względu na możliwość wykorzystywania umiejętności psychoterapeutycznych w relacjach rodzinnych.

Jeśli tworzysz taki właśnie biznes rodzinny, zapraszam do współpracy.

 

 

Dzięki holistycznym metodom pracy ze świadomością dotrzesz do prawdziwych źródeł swoich trudności, czasem bardzo głęboko. Nazwiesz nienazwane. Nauczysz się obchodzić w pracy z czasem trudną prawdą, niechcianymi emocjami i potrzebami. Weźmiesz za nie pełną odpowiedzialność w dialogu opartym na zaufaniu i partnerstwie. Odkryjesz duchowy wymiar życia przy jednoczesnym solidnym ugruntowaniu. Czekają Cię ogromne transformacje w życiu osobistym i zawodowym.

Koniecznie obejrzyj moje wykłady z playlisty Transformacje świadomości i dowiedz się, czym dokładnie one są.

 

Jeśli masz pytania i chcesz sprawdzić, czy nam ze sobą po drodze