Podróż w głąb poziomów Twojej świadomości pt. “Od szamba do Źródła”

 

 

Moja kilkunastoletnia praca w zawodzie psychoterapeuty, wiedza zdobyta od różnych mądrych nauczycieli akademickich i duchowych, podróże po świecie, jak również prawie już dwudziestoletnia praca z własną świadomością zintegrowały się we mnie, wygenerowując przepiękną i fascynującą podróż w głąb siebie pt. Od szamba do Źródła, do której Cię serdecznie zapraszam.

Jest to podróż przez wszystkie czakry, zaczynając od czakry podstawy, powstającej w nas jako pierwszej, potem kolejno przez czakrę sakralną, splotu słonecznego, serca, gardła, trzeciego oka i korony.

 

 

 

W każdym z tych centrów energetycznych powstają blokady na etapie ich kształtowania się, a więc już od momentu poczęcia, a nawet wcześniej, w energii istniejącej we wcześniejszych pokoleniach, przekazywanej przez przodków, czy też w naszych własnych, wcześniejszych inkarnacjach.

Kiedy blokady są nieuświadomione, uniemożliwiają swobodny przepływ energii w ludzkim ciele i życiu, co przekłada się na problemy ze zdrowiem, z relacjami, z finansami i wszelkie inne.

 

O przepływie tej energii decydują emocje. Kiedy nie są one w pełni przeżyte i uwolnione, pozostają zgromadzone w postaci blokad w ciele energetycznym, jak również w postaci napięć w ciele fizycznym. Permanentne napięcia i bloki prowadzą do chorób ciała i psychiki, a w życiu zewnętrznym – do zdarzeń, które znacząco utrudniają poczucie szczęścia, wolności i radości życia. Żyjesz wówczas w stanie permanentnego lub stale powracającego cierpienia fizycznego i/lub psychicznego.

W podróży Od szamba do Źródła nie podchodzę jednak do tematu pracy z emocjami zadaniowo i technicznie, lecz kładę największy nacisk na relacyjność. Dzięki zbudowaniu bezpiecznej więzi, opartej na zaufaniu i ugruntowaniu w psychoterapii Gestalt, możesz zająć się swoimi blokadami emocjonalnymi tak, jak należy, czyli z czułością, troską i miłością, będąc przy tym profesjonalnie zaopiekowanym.

To obecność emocjonalna drugiego człowieka – przynależna czakrze podstawy – jest fundamentem i bazą do tego, żeby Twój kontakt z ciałem i emocjami był możliwy do nawiązania na tym najgłębszym poziomie Twojej świadomości. Zatem im większe zaufanie i więź, tym głębsza i zdrowsza praca w procesie rozwojowym.

Grupy, które prowadzę, są zatem zawsze kameralne, aby możliwe było nawiązanie obustronnej relacji pomiędzy Tobą i mną, jak również pomiędzy wszystkimi uczestnikami.

Praca z emocjami jest tylko jednym z pięciu najważniejszych elementów istnienia człowieka. Pentagram Gingera ilustruje te wymiary jako równie ważne. Integruje je stan nieprzerwanej, falującej świadomości tu i teraz, będącej ciągłą orientacją w przebiegu zjawisk i procesów zachodzących w organizmie. Dzięki odbudowaniu kontaktu z własnym ciałem i uruchomieniu przepływu energii w czakrach, rozwijaniu umiejętności interpersonalnych w grupie oraz zdobyciu dodatkowej wiedzy nauczysz się podejmowania świadomych decyzji (kierować swoim życiem) w harmonii, pełnej wolności i odpowiedzialności. Odkryjesz wówczas, że Twoje życie, takie właśnie, jakie jest, stanowi Twoją unikalną ścieżką duchową, niezależnie od tego, czy kiedykolwiek identyfikowałeś się z jakąś religią czy systemem nauk duchowych. Jest to proces wieloletni, ale naprawdę warty świadomej wędrówki przez niego.

W związku z tym, że zdecydowana większość blokad energetycznych powstaje w dzieciństwie, duży nacisk kładę na pracę z Twoim Wewnętrznym Dzieckiem (nie w przeszłości, lecz tu i teraz, w rzeczywistej relacji mojej z Tobą oraz Twojej z Nim), Wiele tzw. korekcyjnych doświadczeń podczas naszej współpracy pozwoli Ci zaufać sobie, życiu, innym ludziom, Bogu (jakkolwiek Go pojmujesz) na nowo. To zaufanie sprawi, że z czasem nauczysz się latać, pozostając równocześnie mocno ugruntowanym na ziemi.

Blokady na poziomie konkretnych czakr utrzymują Twoją świadomość na określonym poziomie, bez możliwości wzniesienia się wyżej, ponieważ Twoja energia nie płynie swobodnie, więc proces ewolucji rozciąga się bardzo w czasie. Moja osobista praca z mapą poziomów świadomości Davida Hawkinsa doprowadziła mnie do odkrycia, że jest ona hologramem, a więc stanowi narzędzie, które pomaga w zaobserwowaniu cyklów, przez jakie przechodzisz w skali mikro (każdego dnia, w okresach kilkumiesięcznych czy wieloletnich) oraz w skali makro (w ciągu całego swojego obecnego życia, jak również w ciągu całej swojej wędrówki duszy). Koncepcję tęczowych cyklów szczegółowo rozwijam tutaj. Podróż przez poziomy Twojej świadomości pt. Od szamba do Źródła zatem również jest holograficzna i w integracji z mapą Hawkinsa daje nam mapę cyklu doświadczenia (na obrazku obok). Możesz jej doświadczać zarówno w krótszych, jak i dłuższych cyklach w ciągu całego swojego życia.

 

Efekty, jakie osiągniesz dzięki podróży Od szamba do Źródła:

  • zbudujesz głęboką więź ze swoim Wewnętrznym Dzieckiem oraz dziką naturą więzioną dotąd przez system cywilizacyjny,
  • nauczysz się rozpoznawać, przyjmować i uwalniać swoje emocje, co wyzwoli Cię z blokad utrudniających funkcjonowanie we wszystkich sferach życia,
  • odkryjesz wiele nieznanych Ci dotąd prawd o sobie, co znacząco podniesie Twoje poczucie własnej wartości oraz poziom bezwarunkowej miłości do siebie i do świata zewnętrznego,
  • ugruntujesz siebie w życiu zewnętrznym, budując wewnętrzne poczucie bezpieczeństwa, dzięki czemu nauczysz się również wysoko latać w poczuciu wolności, lekkości i radości,
  • doświadczysz tak wielu wspaniałych korzyści, że nie sposób ich tutaj wymienić nawet w połowie.

Aktualnie, w ramach podróży Od szamba do Źródła publikuję materiały video na kanale yt, treści merytoryczne w grupie na fb, jak również piszę książki o przebiegu tej podróży w moim życiu. Czym jest Niebo? będzie wydana jesienią tego roku, natomiast kolejną powoli kończę pisać. 

Jeżeli interesuje Cię osobista współpraca ze mną w tej podróży, porozmawiajmy o niej:

Możesz odbywać swoją podróż również samodzielnie, przy pomocy medytacji psychoterapeutycznych, które dla Ciebie przygotowałam. To 7 cyklów po 7 sztuk medytacji prowadzonych.

2 pierwsze cykle są gotowe i możesz zakupić je tutaj. Pozostałe są w trakcie tworzenia. 

 

 

 

 

 

 

Od szamba do Źródła