Straciłaś dziecko? Nie jesteś sama!

50,00 

Pakiet materiałów do samodzielnej pracy z emocjami towarzyszącymi kobietom po stracie dziecka oraz do pracy z aborcją występującą we wcześniejszych pokoleniach

Opis

Zapraszam Cię do pochylenia się nad doświadczeniem śmierci Twojego dziecka, jeśli masz je za sobą. Być może należy ono do dalekiej przeszłości i już je zamknęłaś, a być może jest to ciągle otwarta w Tobie rana, która od czasu do czasu daje o sobie znać. Być może dawniej temat schowałaś do tabu, bo był za ciężki do udźwignięcia i teraz jest ten odpowiedni moment, kiedy czujesz się gotowa, by go w sobie domknąć? A może Twoje dziecko odeszło całkiem niedawno i jeszcze wszystkie Twoje emocje są bardzo żywe… Lub też nie ma w Twoim osobistym doświadczeniu straty dziecka, ale w Twoim rodzie wystąpiła aborcja?

Materiały, które przygotowałam, przeznaczone są dla:

  • kobiet, które straciły własne dziecko przez aborcję, poronienie lub jego śmierć (niezależnie od wieku dziecka)
  • kobiet, które doświadczają świadomych lub nieświadomych konfliktów psychicznych (np. chorób ginekologicznych, bezpłodności, zaburzeń miesiączkowania, zaburzeń seksualnych) związanych z aborcją, która wystąpiła we wcześniejszym pokoleniu, u matki, cioci, babci, prababci
  • osób, które towarzyszą kobietom w utracie dziecka lub podejmowaniu decyzji o aborcji

Pakiet materiałów zawiera:

  • video wprowadzające
  • wykład o procesie przechodzenia przez doświadczenie straty, zawierający omówienie prostego narzędzia, które ułatwia zrozumienie i przechodzenie przez ten proces (“Mapa cyklu doświadczenia”)
  • wizualizację nr 1 pt. „Spotkanie z utraconym dzieckiem”
  • wizualizację nr 2 pt. „Spotkanie z młodszą wersją siebie, która straciła dziecko (śmierć, poronienie)”
  • wizualizację nr 3 pt. „Spotkanie z młodszą wersją siebie lub inną kobietą z rodu (matką, ciocią, babcią, prababcią), która dokonała aborcji”

Wszystkie te treści przygotowałam w oparciu o swoje doświadczenia w pracy psychoterapeutycznej z kobietami, mającymi za sobą doświadczenie aborcji, poronień lub śmierci dziecka. Mam nadzieję, że okażą się dla Ciebie wspierające i wniosą nieco światła, ulgi oraz spokoju.

Po zrealizowaniu zamówienia koniecznie sprawdź folder Spam, gdybyś natychmiast nie otrzymał(a) wiadomości na swoją skrzynkę mailową.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Straciłaś dziecko? Nie jesteś sama!”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *