Superwizja dla psychoterapeutów

Zapraszam do superwizji indywidualnej, grupowej i zespołów psychoterapeutów wszystkich modalności. 

Oprócz superwizji pracy psychoterapeutycznej oferuję również superwizję, gdy:

  • jesteś zatrudniony(a) na etacie lub w formie B2B u innego terapeuty, a chciał(a)byś otworzyć własny gabinet,
  • planujesz otwarcie własnego ośrodka psychoterapii i zbudowanie zespołu,
  • jesteś właścicielem, właścicielką ośrodka psychoterapii i chcesz przyjrzeć się procesom zachodzącym w Twojej organizacji oraz swoim postawom i zachowaniom przywódczym,
  • chcesz więcej zarabiać w zawodzie psychoterapeuty, a czujesz różne ograniczenia w tym obszarze,
  • mierzysz się z jeszcze innymi wyzwaniami w obszarze Twojego rozwoju zawodowego.

Długość, częstotliwość sesji oraz wymiana wartości do uzgodnienia.

————————

W dniach 28-30 czerwca w Warszawie poprowadzę seminarium superwizyjne w zakresie rozwoju zawodowego i finansowego psychoterapeuty.

Szczegóły znajdziesz tutaj

————————

Superwizja dla biznesu

Jako wieloletnia wizjonerka, liderka zespołów i (była) właścicielka organizacji mierzę się na co dzień z wyzwaniami biznesowymi, które uwielbiam. Dawniej uczyłam się prowadzenia firmy od innych przedsiębiorców, należałam nawet do klubu biznesowego, ale ciągle czułam tam jakieś napięcie, które też nie bardzo rozumiałam. Biłam się z koniem, próbując implementować do swojego życia praktyki, które sprawdziły się u kogoś, ale u mnie ni chu chu nie chciały działać. W końcu zaczęłam bardziej świadomie wydeptywać własną ścieżkę. Bardziej ufać własnej intuicji, własnej, zwiększającej się autonomii i autentyczności.

Dzisiaj nawet moja strona internetowa niesie ze sobą już zupełnie inny komunikat niż dawniej. Dawniej byłam profesjonalistką mówiącą językiem potencjalnego klienta. Dzisiaj jestem sobą. Kobietą świadomą poziomu swoich kompetencji, swojej wartości i mocy. I mówię do Ciebie słowami mojego serca. 

Zatem zapraszam Cię do spotkań, na których Ty również będziesz mógł, mogła zajrzeć nieco głębiej w siebie po to, żeby odkrywać, jaka jest Twoja własna droga w Twoim biznesie. Droga w pełni zgodna z Twoimi wartościami, potrzebami oraz wewnętrznym rytmem. 

Indywidualnie, wraz z Twoim zespołem/zarządem/wspólnikiem/wspólnikami czy też w gronie innych przedsiębiorców (online lub na żywo w Hiszpanii lub w Polsce – do uzgodnienia) zejdziemy nieco głębiej w psychologię organizacji, zespołów, przywództwa i zdrowych relacji. Spotkamy się we wzajemnym zaufaniu, wsparciu i twórczym dialogu.

Może przybrać to również formę wyjazdu integracyjnego, na którym nie będzie alkoholu ani gier i zabaw, lecz intensywna praca nad Waszymi relacjami.

Serdecznie zapraszam do kontaktu w tej sprawie!

 

 

 

Przeczytaj krótki poradnik dla pracowników i właścicieli firm pt. “Szczęśliwi w pracy, czyli jak budować zdrowe relacje zawodowe”

Zobacz materiał o ewolucji świadomości w organizacjach: “Turkusowa organizacja = turkusowa świadomość

Konsultacje indywidualne

To bardziej osobiste jednorazowe spotkanie, na którym siądziemy razem przy stoliku, napijemy się kawy i porozmawiamy o sytuacji, z którą właśnie się mierzysz. Może dotyczy ona Twojego związku, Twojej relacji z dzieckiem, rodzicem, inną ważną osobą. A może to sytuacja biznesowa, jakieś zawodowe wyzwanie, dylemat, trudna decyzja do podjęcia. Może jakakolwiek sprawa związana z Twoim rozwojem czy zdrowiem.
 
Użyję wszystkich swoich kompetencji oraz zasobów mojej świadomości, wiedzy i doświadczenia życiowego, w zależności od Twojej potrzeby, żeby wesprzeć Ciebie w sytuacji, z którą się do mnie zwrócisz.
 
Celem spotkania jest: 
  • nasze wspólne przyjrzenie się temu, co już się wydarzyło;
  • rozwijanie rozumienia tego, co dzieje się teraz, odkrycie tego, czego nie widać, zanurkowanie głębiej, poszerzenie świadomości;
  • zastanowienie się nad tym, co zrobić w przyszłości, jaki postawić następny krok.
Jeśli to jest coś dla Ciebie, napisz do mnie email: Gracjana.Pawlak@gmail.com
i umów się na konsultację indywidualną na żywo,
w Domu Mocy koło Águilas, lub online.
 
Wymiana energetyczna zależy od długości naszego spotkania:
60 minut – 100€
90 minut- 120€
120 minut – 150€
może być też barter o podobnej wartości 🙂
 
Zapraszam!

 

Usługi