Medytacje psychoterapeutyczne

Cykl nr 1 – Wstyd i Wina, “Spotkania z Cieniem”

7 Medytacji Psychoterapeutycznych z pierwszego cyklu pt. “Spotkania z Cieniem” pomoże Ci w pełni i świadomie wejść w głąb swojego wstydu i poczucia winy. Zbudujesz zdrową relację ze swoim Cieniem, opierając ją na miłości i wolności, jak również oczyścisz siebie z nagromadzonych ciężkich emocji i interpretacji swoich doświadczeń, które metaforycznie nazywam szambem. Kolejność medytacji jest istotna, gdy idziesz przez cały cykl:

1 – Cień – pierwszą medytację możesz bezpłatnie odsłuchać tutaj.

2 – Szambo 

3 – Uwalnianie emocji 

4 – Trójkąt dramatyczny 

5 – Oczyszczanie szamba 

6 – Integracja 

7 – Nicość 

Cykl nr 2 – Depresja i Żal, “Wewnętrzne Dziecko”

7 Medytacji Psychoterapeutycznych z tego cyklu pomoże Ci w pełni i świadomie wejść w głąb swoich emocji depresji, żalu, smutku i rozpaczy z przeszłości. Zrobisz kilka ważnych kroków w budowaniu relacji z różnymi aspektami samego siebie, samej siebie. Nauczysz się, że najważniejsze, co możesz zrobić, to BYĆ OBECNYM przy sobie. W cyklu medytacji spotkasz się ze swoim Wewnętrznym Dzieckiem z różnych okresów życia:

1 – Noworodek – pierwszą medytację bezpłatnie odsłuchasz tutaj.

2 – Niemowlę 

3 – 3-latek 

4 – 5-latek 

5 – Nastolatek 

6 – U progu dorosłości 

7 – Poza dzieciństwem i dorosłością

 

Oba cykle w pakiecie zakupisz tutaj.

 

Podróże w głąb

Bezpłatne medytacje prowadzone, które przygotowałam dla Ciebie i umieściłam w serwisie youtube.com.

Na playliście obok znajdziesz następujące tytuły: wprowadzenie teoretyczne, medytacja z intencją, medytacja duszy, medytacja uwalniania od cierpienia, medytacja obfitości, medytacja obecności, medytacja nad wyzwaniem, medytacja uzdrawiania, medytacja świadomości, medytacja zaufania, medytacja mocy, medytacja nad… medytacją, medytacja odpuszczania, cień, noworodek, medytacja ciszy, trening pracy z ciszą.

 

 

 

 

 

Medytacje psychoterapeutyczne