Podróże w głąb poziomów świadomości
pt. „Od szamba do Źródła”

 

 

 

 

Podróż pt. Od szamba do Źródła jest dla Ciebie, jeśli:

 • rozwój osobisty i duchowy jest Twoim aktualnym azymutem na życie i chcesz pogłębić swoje doświadczenia w tym obszarze
 • identyfikujesz w sobie część, która czuje się mało warta
 • nie rozumiesz siebie i schematów zachowania, z których trudno Ci się wydostać
 • jesteś w kryzysie
 • chorujesz często lub przewlekle
 • chcesz bardziej poznać i pokochać siebie
 • potrzebujesz zmiany w ważnym obszarze swojego życia
Umów się na rozmowę wstępną i poznaj szczegóły

 

 

Moja kilkunastoletnia praca w zawodzie psychoterapeuty, wiedza zdobyta od różnych mądrych nauczycieli akademickich i duchowych, podróże po świecie, jak również prawie już dwudziestoletnia praca z własną świadomością zintegrowały się we mnie, wygenerowując przepiękną i fascynującą podróż w głąb siebie pt.

Od szamba do Źródła,

do której serdecznie Cię zapraszam.

Jest to podróż przez wszystkie czakry, zaczynając od czakry podstawy, powstającej w nas jako pierwszej, potem kolejno przez czakrę sakralną, splotu słonecznego, serca, gardła, trzeciego oka i korony. Przeczytaj o niej więcej tutaj.

 

 

W każdym z tych centrów energetycznych powstają blokady na etapie ich kształtowania się, a więc już od momentu poczęcia, a nawet wcześniej, w energii istniejącej we wcześniejszych pokoleniach, przekazywanej przez przodków.

Kiedy blokady są nieuświadomione, uniemożliwiają swobodny przepływ energii w ludzkim ciele i życiu, co przekłada się na problemy ze zdrowiem, z relacjami czy z finansami.

 

 

O przepływie tej energii decydują emocje. Kiedy nie są one w pełni przeżyte i uwolnione, pozostają zgromadzone w postaci blokad w ciele energetycznym, jak również w postaci napięć w ciele fizycznym. Permanentne napięcia i bloki prowadzą do chorób ciała i psychiki, a w życiu zewnętrznym – do zdarzeń, które znacząco utrudniają poczucie szczęścia, wolności i radości życia. Żyjesz wówczas w stanie chronicznego lub stale powracającego cierpienia fizycznego i/lub psychicznego.

Uświadomione i uwolnione blokady emocjonalne przynoszą możliwość świadomej kreacji w życiu i pozwalają doświadczać emocji w sposób adekwatny dla danej sytuacji tu i teraz. 

 

 

W podróży Od szamba do Źródła kładę największy nacisk na relacyjność. Dzięki zbudowaniu bezpiecznej więzi, opartej na zaufaniu i ugruntowaniu w psychoterapii Gestalt, możesz zająć się swoimi blokadami emocjonalnymi tak jak należy, czyli z czułością, troską i miłością, będąc przy tym profesjonalnie zaopiekowanym. Nasza relacja jest platformą dla całej podróży, badamy różne jej aspekty regularnie. To w niej mają szansę wydarzyć się sytuacje, dzięki którym nabierzesz zaufania do siebie i życia, zwiększysz poczucie odpowiedzialności za siebie, a przez to wolności, jak również zbliżysz się do esencji tego, kim naprawdę jesteś, w głębi swojego serca. 

 

 

Praca z emocjami jest jednak tylko jednym z pięciu najważniejszych elementów istnienia człowieka. Pentagram Gingera ilustruje te wymiary jako równie ważne i wyłaniające się w konkretnej kolejności w procesie zaspokajania potrzeb życiowych każdego człowieka. Integruje je stan nieprzerwanej, falującej świadomości tu i teraz, będącej ciągłą orientacją w przebiegu zjawisk i procesów zachodzących w organizmie. Dzięki odbudowaniu kontaktu z własnym ciałem i uruchomieniu przepływu energii w czakrach, integracji serca z rozumem oraz rozwijaniu umiejętności interpersonalnych nauczysz się podejmowania świadomych decyzji (kierowania swoim życiem) w harmonii, pełnej wolności i odpowiedzialności. Odkryjesz wówczas, że Twoje życie, takie właśnie, jakie jest, stanowi Twoją unikalną ścieżką duchową, niezależnie od tego, czy kiedykolwiek identyfikowałeś się z jakąś religią czy systemem nauk duchowych. Jest to proces wieloletni, ale naprawdę warty świadomej wędrówki przez niego.

 

 

W związku z tym, że zdecydowana większość blokad energetycznych powstaje w dzieciństwie, duży nacisk kładę na pracę z Twoim Wewnętrznym Dzieckiem (nie w przeszłości, lecz tu i teraz, w rzeczywistej relacji mojej z Tobą oraz Twojej z Nim). Wiele tzw. korekcyjnych doświadczeń podczas naszej współpracy pozwoli Ci zaufać sobie, życiu, innym ludziom, Bogu (jakkolwiek Go pojmujesz) na nowo. To zaufanie sprawi, że z czasem nauczysz się latać, pozostając równocześnie mocno ugruntowanym na ziemi.

 

 

Blokady na poziomie konkretnych czakr utrzymują Twoją świadomość na określonym poziomie, bez możliwości wzniesienia się wyżej. Mapę poziomów świadomości Davida Hawkinsa traktuję jako hologram, a więc narzędzie, które pomaga w zaobserwowaniu cyklów, przez jakie przechodzisz w skali mikro (każdego dnia czy w okresach kilkumiesięcznych) oraz w skali makro (w ciągu całego swojego obecnego życia, jak również w ciągu całej swojej wędrówki duszy). Koncepcję tęczowych cyklów szczegółowo omówię wkrótce w publikowanych materiałach. Podróż przez poziomy Twojej świadomości pt. Od szamba do Źródła zatem również jest holograficzna. Możesz jej doświadczać zarówno w krótszych, jak i dłuższych cyklach w ciągu całego swojego życia.

 

 

Oto, co może wydarzyć się podczas Twojego długoterminowego udziału w podróży Od szamba do Źródła:

 • zbudujesz głęboką więź ze swoim Wewnętrznym Dzieckiem oraz Dziką Naturą więzioną dotąd przez system cywilizacyjny;
 • nauczysz się rozpoznawać, przyjmować i uwalniać wszystkie swoje emocje, co wyzwoli Cię z blokad utrudniających funkcjonowanie we wszystkich sferach życia;
 • odkryjesz wiele nieznanych Ci dotąd prawd o sobie, co znacząco podniesie Twoje poczucie własnej wartości oraz poziom bezwarunkowej miłości do siebie i do świata zewnętrznego;
 • ugruntujesz siebie w życiu zewnętrznym, budując wewnętrzne poczucie bezpieczeństwa, dzięki czemu nauczysz się również wysoko latać w poczuciu wolności, lekkości i radości;
 • doświadczysz tak wielu wspaniałych korzyści, że nie sposób ich tutaj wymienić nawet w połowie.

 

 

Indywidualna współpraca ze mną w zakresie transformacji Twojej świadomości od czakry podstawy przez kolejne to sesja online raz w tygodniu. Po 3 miesiącach będziesz wiedział(a), czy mój styl pracy Tobie służy. Jeśli tak, proces będzie trwał dalej, tak długo, jak będziesz go potrzebować. 

Wstępna konsultacja online: bezpłatna

Cena długoterminowego procesu: do uzgodnienia

 

 

 

 

 

Jeśli chcesz odbyć podróż Od szamba do Źródła samodzielnie, to zapraszam Cię do zakupienia 2 cyklów (pozostałych 5 jest w trakcie tworzenia) medytacji psychoterapeutycznych, które pomogą Ci w samodzielnym uwalnianiu utkniętych emocji. Szczegóły znajdziesz tutaj