Pobyty barterowe

Podczas kilkudniowego pobytu w wyznaczonych terminach spotyka się ze sobą 3-5 osób, gotowych na uważną obecność, na wzajemną wymianę, na podróż nieco w głąb siebie oraz na nowe i nieznane.
 
Przedpołudnia są wypełnione tym, co owe osoby wnoszą ze swoich zasobów kompetencyjnych, produktowych i innych, a więc to jest całkowita niespodzianka. Co posiadasz? Co potrafisz? Czym możesz podzielić się z pozostałymi uczestnikami, dając wartość? Czego możesz ich nauczyć? W zamian dostaniesz to, co popłynie od nich. Ode mnie – przestrzeń fizyczną Domu Mocy, lokalizację i inspirujące rozmowy.
 
Popołudnia są czasem wolnym, wypełnianym zgodnie z indywidualnymi preferencjami (więcej szczegółów o możliwościach spędzania wolnego czasu znajdziesz tutaj).
 
Wieczory są integracyjne, więc znowu – niespodzianka – każdy wnosi po prostu siebie.
Noce do wyboru – w oddzielnym, dwupokojowym mieszkaniu z 5 łóżkami i wspólną łazienką lub pod gołym niebem (do tej opcji zachęcam bardziej). Materace można przenieść też całkiem na plażę lub skałę, żeby pozwolić swojemu ciału i duchowi na całkowite przeniknięcie energią natury. Warunki mieszkaniowe – jak to w starym domu, ale jest wszystko, czego potrzeba. Mogę podesłać zdjęcia osobom zdecydowanym na przyjazd.
 

Informacje organizacyjne:

  • posiłki przygotowujemy i spożywamy wspólnie, dzieląc się kosztami i zadaniami w tym zakresie;
  • uczestnicy wpłacają na miejscu po 10 € dziennie (łącznie 50 €) od osoby za zużycie wody, prądu i prace organizacyjne;
  • należy zabrać ze sobą prześcieradło i śpiwór do spania (do dyspozycji są tylko materace) oraz to, co chroni przed nadmiarem słońca;
  • warto mieć swoje ubezpieczenie od NNW;
  • spożywanie alkoholu i jakichkolwiek innych środków psychoaktywnych w ciągu całego pobytu jest niedozwolone.

NAJBLIŻSZE TERMINY MOŻLIWYCH POBYTÓW:

  • 29 kwietnia – 3 maja 2024 (5 dni pobytu)
  • 12 – 20 czerwca 2024 (8 dni pobytu)
Zgłoszenia i dodatkowe informacje tylko tu: Gracjana.Pawlak@gmail.com
 
Relacje z pobytów tu: facebook.com/groups/poMacwAguilas
 
ZAPRASZAM